Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

WORLDCHEM

Marka: WORLDCHEM
Worldchem AG cilt temizleyici  eldeki yağı, isi, kurum ve muhtelif kirleri mükemmel biçimde temizler. Az köpürme özelliğinde dolayı kolayca durulanır. İçerdiği nemlendirici sayesinde cildinizi yumuşak tutar.• Hoş kokuludur.• Çabuk ve etkin temizler.• Köpüğü ayarlıdır.• Kolayca durulanır.• ..
723,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem ACL ahşap temizleme ve parlatma ağaç, tahta, ahşap ve meşe gibi yüzeylerin ve güvertelerin temizlik ve parlaması için geliştirilmiş bir üründür. Temizliği yapılmış ahşap veya tahta yüzeyin parlatılmasında, bakımında kullanılır. Worldchem ACL ahşap temizleme ve parlatma saf olarak uygulanır..
111,00TL
Marka: WORLDCHEM
WORLDCHEM-AR POWER yaşadığınız her türlü mekanın güçlü etkisiyle kötü kokuları bertaraf eder ve mikrop yuvası olabilecek havalandırma filtreleri, hava boruları, otobüsleri, yük arabalarını, çöp kutularını, tuvalet oturaklarını, kapı kollarını, dolap içlerini, çamaşır sepetlerini, telefonları, yatakl..
166,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem sıvı çamaşır deterjanı Helal, Vegan, Eco Friendly sertifikalarına sahip bitkisel çamaşır temizleme deterjanıdır. Worldchem sıvı çamaşır deterjanı siyah ve koyu renkli giysilerinizin ilk günkü yeniliğinde ve parlaklığında kalmasını sağlar. Her sıcaklıkta etkili sonuç verir. Süper konsantre ..
390,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem sıvı sabun yumsak formülü ile cildinizi kurutmadan temizler. Hoş kokuludur. PH 5.5’tir...
75,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem Buds oda parfümü yaşadığınız her türlü mekanın hoş kokmasını sağlar. Özel parfümü ile her türlü ortama temizliğin ve ferahlığın kokusunu getirirken, havası tazelenen ortamlar ferahlığı ve bu hoş kokuyu uzun süre korur. Her türlü kapalı ortamlarda kullanıldığı takdirde havaya bahar kokusunu..
147,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem BRT100 bütün su sertlik derecelerinde etkindir. Kireç birikimini önlemek suretiyle porselen, metal ve cam yemek takımlarının parlaklığını korur. Su lekelerini önler, bulaşıkların süratle kurumasını sağlar. Bulaşık makinelerindeki metal aksama zarar vermez, güvenle kullanılır. Köpüklen..
446,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem MKC otomatik bulaşık makineleri için özel olarak formüle edilmiş kireç çözücüdür. Sert sulardan dolayı makinenin içerisinde oluşan kireçlerin, suyun sertliğine göre 2 hafta ile 1 ay aralıklarla temizlenmesi gerekir. Kireçli sular makinenin ekipmanları üzerinde kireçli bir tabaka oluşt..
739,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem CMS çamaşır suyu, her türlü ağartma ve arındırma işlemlerinde, beyaz çamaşırlarda, tuvalet ve banyo temizliğinde kullanılır. Farklı temizlik maddeleriyle karıştırılmamalıdır. Worldchem CMS çamaşır suyu %100 hijyen  sağlar...
291,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem DMX, her türlü koku giderme ve temizlik ihtiyacını karşılayan çok yönlü ve ekonomik bir üründür. Metal, beton, cam, birçok plastik yüzey, vinil, formika, pleksiglas mozaik, ahşap kaplama ve diğer suyla yıkanabilen yüzeylerde etkili bir şekilde kullanılabilir...
865,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem CT sıvı sabun yumşak formülü ile cildinizi kurtumadan temizler. Hoş kokuludur. PH 5.5’tir. ..
319,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem sıvı sabun cildinizi kururtmadan temizlerken içeriğindeki manolya özleri sayesinde hoş bir koku verir. PH derecesi 5.5’tir...
346,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)

Bu site      ile hazırlanmıştır.