Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Endüstriyel Ürünler

Marka: WORLDCHEM
Worldchem AG cilt temizleyici  eldeki yağı, isi, kurum ve muhtelif kirleri mükemmel biçimde temizler. Az köpürme özelliğinde dolayı kolayca durulanır. İçerdiği nemlendirici sayesinde cildinizi yumuşak tutar.• Hoş kokuludur.• Çabuk ve etkin temizler.• Köpüğü ayarlıdır.• Kolayca durulanır.• ..
723,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem ACL ahşap temizleme ve parlatma ağaç, tahta, ahşap ve meşe gibi yüzeylerin ve güvertelerin temizlik ve parlaması için geliştirilmiş bir üründür. Temizliği yapılmış ahşap veya tahta yüzeyin parlatılmasında, bakımında kullanılır. Worldchem ACL ahşap temizleme ve parlatma saf olarak uygulanır..
111,00TL
Marka: WORLDCHEM
WORLDCHEM-AR POWER yaşadığınız her türlü mekanın güçlü etkisiyle kötü kokuları bertaraf eder ve mikrop yuvası olabilecek havalandırma filtreleri, hava boruları, otobüsleri, yük arabalarını, çöp kutularını, tuvalet oturaklarını, kapı kollarını, dolap içlerini, çamaşır sepetlerini, telefonları, yatakl..
166,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem sıvı sabun yumsak formülü ile cildinizi kurutmadan temizler. Hoş kokuludur. PH 5.5’tir...
75,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem Buds oda parfümü yaşadığınız her türlü mekanın hoş kokmasını sağlar. Özel parfümü ile her türlü ortama temizliğin ve ferahlığın kokusunu getirirken, havası tazelenen ortamlar ferahlığı ve bu hoş kokuyu uzun süre korur. Her türlü kapalı ortamlarda kullanıldığı takdirde havaya bahar kokusunu..
147,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem DMX, her türlü koku giderme ve temizlik ihtiyacını karşılayan çok yönlü ve ekonomik bir üründür. Metal, beton, cam, birçok plastik yüzey, vinil, formika, pleksiglas mozaik, ahşap kaplama ve diğer suyla yıkanabilen yüzeylerde etkili bir şekilde kullanılabilir...
865,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem CT sıvı sabun yumşak formülü ile cildinizi kurtumadan temizler. Hoş kokuludur. PH 5.5’tir. ..
319,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem sıvı sabun cildinizi kururtmadan temizlerken içeriğindeki manolya özleri sayesinde hoş bir koku verir. PH derecesi 5.5’tir...
346,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem SUN genel temizlik amaçlı birçok ürünün yaptığı işi tek başına  yapabilen konsantre olarak formüle edilmiş  etkin bir temizleme ürünüdür.• Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. • Hoş kokuludur.• Durulama gerektirmez.• Yüzeyleri parlatır.• Kolay nüfuz ede..
469,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem SHN fayans ve tuvalet temizleyici, tuvalet, banyo, pisuvarlar, porselen, seramik ve emaye üzerinde kullanılır. Konsantre bir ürün olduğundan dolayı çok ekonomiktir. Kötü kokuya neden olan organik kalıntıları yok ederek tuvalet kokularını azaltır. Tuvalet ve pisuvarlarda oluşan yosunumsu ta..
840,00TL
Marka: WORLDCHEM
Worldchem Paradise oda parfümü yaşadığınız her türlü mekanın hoş kokmasını sağlar. Özel parfümü ile her türlü ortama temizliğin ve ferahlığın kokusunu getirirken, havası tazelenen ortamlar ferahlığı ve bu hoş kokuyu uzun süre korur. Her türlü kapalı ortamlarda kullanıldığı takdirde havaya bahar koku..
166,00TL
Marka: WORLDCHEM
Özellikle banyo ve tuvaletlerde lavabo, fayans derz aralarının temizliğinde kullanılan bir üründür. Yoğun formülü sayesinde fayanslardaki sabun artıkları, fayans yüzeylerindeki kir, kireç ve küf lekelerini yüzeye zarar vermeden temizler. Kolayca durulanır yüzeyde kalıntı bırakmaz. Çevre dostudur. As..
196,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)

Bu site      ile hazırlanmıştır.